Schola brněnské mládeže

Akce

Datum Akce
ne 14. května 19:15 Chvály u sv. Augustina v Brně
so 3. června 19:30 Svatodušní VIGILIE v Řečkovicích (open air)
pá 9. června 18:15 Koncert SBM u minoritů v Brně
ne 18. června 15:30 Boží tělo u minoritů
pá 7. července 19:00 Chvály - katolická charismatická konference v Brně
so 26. sprna 14:00 Festival United Vsetín
st 4. října 15:30 Sv. František u minoritů
ne 15. října 16:00 Koncert chval v Třebíči

Proběhlé akce

Datum Akce
ne 23. dubna 15:30 Neděle Božího milosrdenství u minoritů
so 15. dubna 19:00 Bílá sobota u minoritů
pá 14. dubna 15:30 Velký pátek u minoritů s adorací
čt 13. dubna 15:30 Zelený čtvrtek u minoritů s adorací
ne 12. února 17:00 Chvály u Jezuitů v Brně
ne 8. ledna 10:00 Slavnost Křtu Páně v Brně - Židenicích
so 7. ledna 15:00 Vánoční koncert - Starý Jičín
pá 6. ledna 15:30 Slavnost Zjevení Páně u minoritů

2016

so 10. prosince 15:50 Loretánská pouť u minoritů
ne 6. listopadu 19:30 Chvály v Židenicích
ne 9. října 19:30 Taizé na Křenové
út 4. října 15:30 Sv. František + koncert - uvedení nového CD (kostel sv. Janů v Brně u minoritů)
st 21. září 18:00 Den církevních škol (Moravské náměstí)
ne 17. července 08:00 WYD KRAKOW 2016
ne 12. června 10:00 Slezská lilie
pá 10. června 19:00 Noc kostelů Brno - Židenice
so 28. května KRAKOW - NÁRODNÍ POUŤ
pá 25. března 15:30 Velký pátek u minoritů
čt 24. března 15:30 Zelený čtvrtek u minoritů
ne 10. ledna 10:00 Koledování v Židenicích
st 6. ledna 18:00 Tříkrálový večer - Slavnost Zjevení Páně u sv. Augustina v Brně
st 6. ledna 15:30 Koledování u minoritů

2015

st 28. října Natáčení hymny CSM Krakov 2016 - Dolní Bojanovice
so 17. října 10:30 NEK - bohoslužba na Náměstí Svobody v Brně - přímý přenos do ČT
pá 16. října 21:00 Večer chval u minoritů (NEK)
ne 4. října 15:30 Sv. František u minoritů
ne 7. června 15:30 Slavnost Božího Těla, kostel sv. Janů
pá 29. května 18:00 Noc kostelů 2015 - kostel sv. Janů - minorité, Brno
ne 12. dubna 14:00 Koncert Žďár nad Sázavou, kostel Nanebevzetí Panny Marie
so 11. dubna 17:00 Koncert Nové Město na Moravě, kostel sv. Kunhuty
so 4. dubna 20:00 Bílá sobota, kostel sv. Janů
pá 3. dubna 15:30 Velký pátek, kostel sv. Janů
čt 2. dubna 15:30 Zelený čtvrtek, kostel sv. Janů
ne 11. ledna 10:00 Křest Páně - Brno Židenice - kostel sv. Cyrila a Metoděje
út 6. ledna 18:00 Tříkrálový večer - sv. Augustin - mše 18.00, vánoční benefiční koncert 18.45
út 6. ledna 18:00 Tříkrálový večer - Slavnost Zjevení Páně u sv. Augustina v Brně
út 6. ledna 18:00 Tříkrálový večer - Slavnost Zjevení Páně u sv. Augustina v Brně
út 6. ledna 15:30 Tři Králové - koledování u minoritů - kostel sv. Janů - mše sv.
út 6. ledna Koledování

2014

ne 7. prosince 17:00 Koncert - Dražovice
ne 23. listopadu 19:30 Chvály - Brno Židenice, kostel sv. Cyrila a Metoděje
ne 5. října 19:30 Modlitba se zpěvy z Taizé - kostel Křenová – fotogalerie
so 4. října 15:30 Sv. František - kostel sv. Janů
ne 14. září Zpěv při Poutní mši na Cvilíně, Krnov + koncert
so 13. září Koncert Krnov – fotogalerie
so 28. června 20:00 KEFASFEST - Dolní kounice – fotogalerie
ne 22. června 15:30 Boží tělo 2014 - kostel sv. Janů, minorité – fotogalerie
pá 23. května 18:00 Noc kostelů 2014 - kostel sv. Janů, minorité fotogalerie
ne 18. května 20:00 Chvály s SBMkou - kostel sv. C&M, Brno-Židenice fotogalerie
so 19. dubna 20:00 Bílá sobota - kostel sv. Janů, minorité – fotogalerie
pá 18. dubna 15:30 Velký pátek - kostel sv. Janů, minorité – fotogalerie
čt 17. dubna 15:30 Zelený čtvrtek - kostel sv. Janů, minorité – fotogalerie
so 15. března Den s Chiarou Luce, BiGy Brno – fotogalerie
pá 14. února 19:00 Valentinská mše - kostel sv. Michala fotogalerie
po 6. ledna 15:30 Tři Králové - kostel sv. Janů, minorité – fotogalerie
ne 5. ledna 09:00 Vánoční koledování - katedrála Petrov – fotogalerie

2013

ne 24. listopadu 10:00 Ježíše Krista Krále - kostel sv. Cyrila a Metoděje, Brno Židenice
ne 10. listopadu 15:00 Podzimní koncert - salesiáni, Brno Žabovřesky fotogalerie
ne 10. listopadu 09:00 Podzimní koncert / mše - salesiáni, Brno Žabovřesky
ne 6. října 19:30 Modlitba se zpěvy z Taizé - kostel Křenová fotogalerie
pá 4. října 15:30 Sv. František - kostel sv. Janů
ne 2. června 15:00 Boží Tělo - kostel sv. Janů – fotogalerie
pá 24. května 18:15 Noc kostelů 2013 - kostel sv. Janů fotogalerie
ne 12. května 15:30 Mše s ostatky blahoslaveného Jana Pavla II. u minoritů
so 11. května Koncert a bohoslužba při pouti Radia Proglas a televize Noe - Svatý Hostýn – fotogalerie
so 4. května 11:30 Svatba - kostel sv. Janů
so 30. března 19:00 Bílá sobota - kostel sv. Janů
pá 29. března 15:30 Velký pátek - kostel sv. Janů
čt 28. března 15:30 Zelený čvrtek - kostel sv. Janů – fotogalerie
ne 6. ledna 15:30 Koledování v kostele sv. Janů, minorité fotogalerie
ne 6. ledna 10:00 Koledování v kostele sv. Cyrila a Metoděje, Židenice fotogalerie

2012

čt 27. prosince 18:30 Benefiční koncert u minoritů na podporu Lorety
ne 25. listopadu 10:00 Slavnost Ježíše Krista Krále v kostele sv. Cyrila a Metoděje, Židenice fotogalerie
ne 7. října 19:45 Ekumenická modlitba se zpěvy z Taize - kostel Brno-Křenová
čt 4. října 15:30 Slavnost Sv. František
čt 30. sprna 15:30 Slavnost s Pannou Marií Čenstochovskou
čt 16. sprna 16:15 Koncert na CSM Ždár 2012 fotogalerie
ne 10. června 15:30 Slavnost Božího Těla
pá 1. června 18:15 Noc kostelů - koncert – fotogalerie
čt 5. dubna 15:30 Velikonoce u minoritů
ne 8. ledna 10:00 Koncert v kostele sv. Cyrila a Metoděje, Židenice
pá 6. ledna 17:30 Tříkrálové zpávaní u sv. Tomáše
pá 6. ledna 15:30 Tříkrálové zpívání u minoritů

2011

čt 8. prosince 15:30 Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu
út 4. října 15:30 Slavnost Sv. Františka
ne 18. září 19:45 Ekumenická modlitba se zpěvy z Taize - kostel Brno-Křenová
ne 26. června 15:30 Slavnost Božího Těla minorité
pá 27. května 18:15 Noc kostelů - minorité
čt 21. dubna 15:30 Velikonoce u minoritů
ne 9. ledna 10:00 Koledování v kostele sv. Cyrila a Metoděje, Židenice
čt 6. ledna 17:30 Koledování v kostele sv. Tomáše

2010

ne 26. prosince 19:30 Vánoční koncert se smíšeným pěvěckým sborem Kantiléna v Bílovicích nad Svitavou
ne 26. prosince 15:30 Křest nového DVD u minoritů - mše a koncert se smíšeným pěveckým sborem Kantiléna
pá 3. prosince 19:30 Koncert se smíšeným pěvěckým sborem Kantiléna v sálu konventu Milosrdných bratří
po 4. října 15:30 Slavnost sv. Františka u minoritů
ne 6. června 15:30 Slavnost Božího Těla u minoritů
pá 28. května 18:15 Noc kostelů - koncert
so 15. května Pouť Radia Proglas a Tv Noe na sv. Hostýně
so 8. května Koncert a mše při pouti ve Křtinách
ne 10. ledna 10:00 Koledování v kostele sv. Cyrila a Metoděje, Židenice
so 9. ledna 18:00 Koncert Františkovy jesličky. Koncert s natáčením Tv Noe a Radia Proglas – fotogalerie

2009

út 8. prosince 15:30 Slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie u minoritů
ne 4. října 15:30 Slavnost sv. Františka
po 28. září 11:00 Setkání mládeže se Svatým otcem Benediktem XVI. ve Staré Boleslavi spolu s Credencem – fotogalerie
ne 20. září Koncert u salesiánů v Líšni
ne 14. června Slavnost Božího Těla Židenice + minorité
ne 31. května 14:30 Koncert v Jihlavě – fotogalerie
ne 31. května 09:00 Seslání Ducha sv. u sv. Tomáše
pá 29. května 18:30 Noc kostelů - koncert – fotogalerie

2008

ne 5. října Koncert se skupinou Bétel, Židenice
so 4. října 15:30 Slavnost sv. Františka
ne 1. června Ivančice - mše v 9:00, Svatobořice-Mistřín - koncert 15:00
po 26. května 16:00 Nahrávání s Bételem
ne 25. května Koncert v Líšni s Bételem v 8:30, u minoritů mše 15:30
pá 23. května Mše sv. u sv. Tomáše a sv. Jakuba
ne 11. května 09:00 Slavnost Seslání Ducha svatého u sv. Tomáše
ne 13. dubna 15:30 Doprovod primiční mše u minoritů
so 15. března Diecezní setkání v katedrále sv. Petra a Pavla – fotogalerie
po 3. března 08:30 Slavnost Dona Bosca v Salesiánském středisku mládeže v Brně-Líšni
ne 13. ledna Koledování Brno Židenice, minorité, sv. Tomáš, sv. Jakub

2007

ne 25. listopadu 10:00 Slavnost Ježíše Krista Krále + koncert, Židenice – fotogalerie
ne 4. listopadu Doprovod při poutní mši sv. v kostele Všech svatých v České Lípě
so 3. listopadu Koncert v děkanátním kostele sv. Jakuba Většího v Mnichově Hradišti
so 13. října 18:30 Tradiční Pop-Rocková mše v Brně Králově Poli
so 6. října Celostátní misijní kongres dětí v Brně v katedrále sv. Petra a Pavla
čt 4. října 15:30 Slavnost sv. Františka, 750 let posvěcení kostela
so 22. září 09:00 Potáborské sektání v katedrále sv. Petra a Pavla
ne 16. září Doprovod ke mši a koncert v rámci Třebovického koláče, Ostrava třebovice – fotogalerie
pá 10. sprna Doprovod CSM 2007 Tábor - Klokoty – fotogalerie
ne 27. května 15:30 Slavnost Seslání Ducha Svatého, mše minorité
ne 27. května 09:00 Slavnost Seslání Ducha Svatého, biřmování Petrov
ne 22. dubna Setkání sborů a schol v Brně u sv. Augustina
ne 18. února Koncert v kostele sv. Františka Xaverského v Uherském Hradišti – fotogalerie
ne 7. ledna Svátek Křtu Páně - Doprovod ke mši sv. v Židenickém kostele a u Minoritů – fotogalerie

2006

pá 15. prosince Zpívání při příležitosti věčných slibů minority br. Roberta
ne 26. listopadu Slavnost Ježíše Krista Krále - Doprovod ke mši u sv.Tomáše a u Minoritů.
ne 22. října Doprovod ke mši sv. misijní neděle v Židenicích
so 14. října Akustická emise při mírně rockové mši v Brně - Králově Poli
ne 4. června Slavnost Seslání Ducha svatého - Zpěv při mši sv. v 10:00 v Židenicích a v 15:30 u Minoritů